КультураНовини області

Культурний десант у Дніпрі: Миколай Сєрга та Олександр Ярмак виступили для захисників України.

Артисти відвідали міські та обласні медзаклади, також завітали і до рятувальників Дніпропетровщини. Концерти відбулись за сприяння голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

«Культурний десант – це наш проєкт в основному для бійців на «нулі». Головна мета – психологічна підтримка хлопців. Справа в тому, що в критичній ситуації, у постійній напрузі, нервова система втрачає гнучкість. Потрібне регулярне розвантаження, перезагрузка. Інакше втрачається концентрація і здібність критично мислити, а в такому стані не можна йти до бою», – розповів Миколай Сєрга.

Команда вже побувала у бійців «на передку» в Краматорську, Славянську, на Херсонському напрямку, у Бахмутському районі.

«Щоразу ми спілкуємося з хлопцями, адже потрібно відчути, зрозуміти їхній психологічний стан. Від цього залежить і репертуар в тому чи іншому місці. Декому потрібно заспокоїтись в розслабитись, когось – навпаки – потрібно підзарядити перед боєм», – поділився Миколай Сєрга.

У Дніпрі ж, як зазначив Микола, теж потрібен особливий підхід, адже поранені бійці потребують серйозної підтримки, аби одужати і повернутись до бою або цивільного життя.

«Я вдячний команді артистів, що завітали до наших хлопців. Це дійсно дуже крута підтримка. І також вдячний їм за те, що стали поруч з захисниками України з перших днів війни – і Микола, і Yarmak вступили до лав ЗСУ буквально одразу. Україна переможе і тоді вже ми влаштуємо грандіозний концерт», – сказав Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email