В Україні розробили правила щодо захисту бджіл

Через війну внаслідок обстрілів руйнуються пасіки, ворог знищує їх на окупованих територіях. Тому Мінагрополітики розробило інформаційні пам’ятки для аграріїв, пасічників та місцевої влади щодо захисту бджіл.

Правило №1 для аграріїв – не використовувати фальсифіковані пестициди та агрохімікати.

Правило №1 для пасічників – ізолювати бджіл у вуликах в разі застосування засобів захисту рослин або вивезти пасіку в безпечне місце.

Правил №2 – інформувати органи самоврядування про перевезення (кочівлю) пасіки.

Органам місцевого самоврядування Мінагрополітики рекомендує зареєструвати пасіку та вести журнал обліку пасік.

Місцева влада затверджує склад постійно діючої Комісії зі встановлення факту отруєння бджіл, куди належать представники Держпродспоживслужби, органу місцевого самоврядування та Нацполіції.

«Наразі всі мають сконцентрувати свої зусилля на тому, щоб мінімізувати випадки отруєння бджіл, сприяти підвищенню врожайності та охороні навколишнього середовища, в якому нам жити після Перемоги. Сьогодні кожен на своєму фронті працює, аби врятувати життя», — зазначили в Мінагрополітики.

Деталі тут — https://minagro.gov.ua/news/minagropolitiki-rozrobilo-informacijni-pamyatki-dlya-agrariyiv-pasichnikiv-ta-miscevoyi-vladi-shchodo-zahistu-bdzhil?fbclid=IwAR1VxliDYBegjQW3t6RqAeZJiS7UpQWJbg8eKY85R8Da0bq8voHUHLHKugc

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email