Громади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від бізнесу

Консерви, м’ясо, печиво, крупи та макаронні вироби Синельниківській районній адміністрації передало приватне підприємство «Укрпалетсистем».

«Війна показала справжні обличчя, розкрила хто є хто насправді. Зараз ми бачимо без прикрас, хто не злякався і не втік, хто думає не лише про власну вигоду і безпеку. Я хочу подякувати всім, хто сьогодні допомагає нашим людям і армії. Вдячний голові Житомирської обласної ради Володимиру Федоренку за допомогу і директору ПП «Укрпалетсистем» Анатолію Можарі за надання гуманітарного вантажу. А також народному депутату Сергію Северину, обласним депутатам Анатолію Пучці та Роману Ковальському за організацію доставки продуктів у громади Синельниківського району. У нас всіх зараз спільна мета — разом допомагати людям, які були вимушені покинути свої домівки через війну», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Гуманітарний вантаж поїхав до Маломихайлівської, Великомихайлівської, Покровської, Петропавлівської, Миколаївської, Брагинівської, Української громад.

«Сьогодні немає ані конкурентної боротьби, ані політичних суперечок. Ми всі єдині, всі прагнемо до одного — перемоги України та збереження життів людей. І лише згуртувавшись, ми вистоїмо!», — сказав народний обранець Сергій Северин

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email