Із початку війни на Дніпропетровщині працевлаштували 4,7 тис людей

4,7 тис безробітних працевлаштували на Дніпропетровщині за майже 2 місяці війни. Найчастіше – на посади трактористів, водіїв, підсобних робітників, охоронців. А ще кухарів, продавців, бухгалтерів. Про це розповіла під час брифінгу у Дніпропетровській ОВА заступниця директора обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

«На Дніпропетровщині із початку воєнного стану допомогли працевлаштувати 4,7 тис безробітних. Серед них і ті, хто реєструвався у службі зайнятості до початку війни», – розповіла Наталія Селякова.

Вона додала – отримати статус безробітного можна кількома способами. Зокрема, звернувшись до найближчого центру зайнятості. Або оформивши заявку у застосунку Дія.

«Із 24 лютого понад 300 безробітних пройшли професійне навчання. У квітні стартували курси з цифровізації та комп’ютеризації бухгалтерського обліку, офіс-менеджменту і діловодства. А ще на отримання професії молодшої медсестри. До навчання вже приступили 40 людей»,  сказала Наталія Селякова.

Нині у базах обласної служби зайнятості – понад 1,3 тис вакансій. Найбільше – у сільському господарстві, промисловості, транспорті, галузях охорони здоров’я та освіти. Їх пропонують 450 роботодавців регіону. Є вакансії з наданням житла, є – для людей з інвалідністю.

Швидко отримати інформацію про актуальні пропозиції  можна за допомогою чат-боту у Telegram.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email