Гранти

У Павлоградському районі презентували перший проєкт Громада своїми руками 2021

Один з зіркових проєктів цього року — чудова ідея ініціативних мешканців Богданівської ОТГ «Гарно відпочити і води попити». Небайдужі богуславці перетворили сільську ротонду на зону відпочинку та естетичної насолоди. До того ж вразили інноваційним підходом та різноплановістю. Озеленили територію, встановили велопарковку, навігаційний банер, а родзинкою стала смарт-зарядка для підзарядки гаджетів.

«Дуже важливо, що ДТЕК Енерго, як соціально-відповідальний бізнес та надійний партнер суспільства, турбується про майбутнє громад. Вже п’ятий рік компанія разом із командою голови громади Олексія Грищенка допомагає нам своїми руками підвищувати комфорт у нашому селі. Наша ініціативна група дуже добре попрацювала, ми намагалися зробити все якнайкраще. Тож радіємо, що нам все вдалося. Дякую всім, хто нам допомагав та вклав до спільної справи частку своєї душі. І дуже прошу всіх гостей та односельців берегти цей куточок від вандалізму!» — відзначила керівник ініціативної групи «Однодумці» Олена Дмитрієва.

Конкурс грантів «Громада своїми руками» від ДТЕК Енерго з 2013 року діє на територіях міських громад, з 2016 – на територіях сільських громад, де працюють підприємства компанії.У 2021 році вперше на території Західного Донбасу конкурс проходить в кожній сільській територіальній громаді окремо. Організатором конкурсу у Богданівській громаді виступає Богданівська сільська рада. Адмініструє конкурс Агенція економічного розвитку м. Павлоград.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email