ГрантиРегіон

Завдяки перемозі у конкурсі «Громада своїми руками», у Першотравенську з’являться 13 об’єктів для поліпшення життя городян

У Першотравенську оновлюють навчальні кабінети та лікарняні приміщення, облаштовують спортивні майданчики і тротуарні доріжки, створюють нові комунікаційні простори. Ці та інші проекти будуть реалізовані в місті завдяки конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками». Все для того, щоб першотравенці відчували себе комфортно і безпечно у своєму місті.

«ДТЕК Енерго – соціально відповідальний бізнес та надійний партнер суспільства. Вже восьмий рік конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» дає можливість ініціативним мешканцям Першотравенська брати участь у розвитку свого міста. За ці роки вже було створено 78 соціально значущих об’єктів. Це десятки дитячих і спортивних майданчиків, благоустрій парків, скверів та інших зон відпочинку, оновлення шкільних класів, оснащення кабінетів для дітей з особливостями потребами. Щороку у конкурсі визначали такі пріоритети — енергоефективність, безпека, смарт-технології, благоустрій. Цього року акцент був зроблений на безбар’єрність », — зазначила Олена Нєвєрова, менеджер з соціального розвитку ДТЕК Павлоградвугілля.

Першотравенціі традиційно активно брали участь у конкурсі. В цьому році на здобуття міні-грантів було подано 33 заявки, з яких 13 стали переможцями. Один з таких проектів — кабінет хімії в школі №1.

«Приміщення нашого кабінету хімії давно не оновлювалося. До того ж, клас не пристосований для навчання дітей з особливими потребами. Але ж згідно з реформою «Нова українська школа», учням необхідно сучасний освітній простір. Так, з огляду на нові стандарти, наша ініціативна група придумала проект «NEO Element». У назві проекту ми «зашили» наше прагнення до відкритості і нових реалій. Завдяки перемозі в конкурсі, в кабінеті замінили вікна і вентиляційну систему, відремонтували стіни і стелю, встановили нове освітлення, придбали сучасні парти та наочні посібники. Для дітей з особливими потребами встановили сенсорний мультимедійний екран, щоб учням було легше засвоювати матеріал. Залишилися невеликі оздоблювальні роботи, і клас незабаром буде готовий прийняти учнів», — розповіла про свій проект Ольга Кондратюк, керівник ініціативної групи «Хіміки».

Також, завдяки ДТЕК Енерго, у Першотравенську з’являться сучасний кабінет для вакцінації, спортивний майданчик та сенсорна кімната для дітей з особливими потребами, сучасний клас інформатики, HUB-простір під відкритим небом та тротуарні доріжки.  

Нагадаємо, що в 2021 році участь у конкурсі взяли 32 громади в 11 областях України. Компанія отримала 667 конкурсних заявок, з яких конкурсна комісія проекту в кожній окремій громаді вибрала переможців згідно критеріям. Проект «Громада своїми руками» трансформувався після приєднання компанії ДТЕК до ініціативи Першої Леді «Бізнес без бар’єрів». Принципи безбар’єрності стали частиною 60% програм і ініціатив, які направляли громади і волонтери на конкурс.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email