Досягнення наших спортсменів

Тернівські гандболістки здобули бронзу на чемпіонаті України з пляжного гандболу

З 28 липня по 1 серпня у м. Скадовськ проходив Чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н. Вперше у змаганнях брала участь така кількість команд! 13 команд юнаків та 11 команд дівчат, серед яких були гандболістки КПНЗ «ДЮСШ «ТЕМП» м.Тернівка!

У ці літні дні боротьба за нагороди була  по справжньому спекотною! Команди-участниці було розподілено на 2 підгрупи.  Наші дівчата здобули перемогу над усіма суперниками та вийшли у плей-оф з 1 містом! У стадії плей-оф ( гра за вихід до полу фіналу) тернівчанки зустрілися з командою Києв-2.  Тернівчанки показали характер та здобули таку жадану перемогу! Наступна гра була не такою вдалою і, на жаль, поразка від команди м. Конотоп. В останній день змагань нашими суперниками були харьківчанки – чемпіонки минулого чемпіонату України. «Гра за бронзу далася нам нелегко, але величезне бажання перемогти привело нас до перемоги! Дівчата боролися до останньої секунди й заслужено отримали свої бронзові нагороди!» — каже досвідчений тренер дівчат Олександра Злобіна. Дубль минулого року, це теж дуже хороший результат! Ми вітаємо дівчат!

У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином: золото — Київ 1, срібло -Конотоп, бронза -Тернівка, 4місце  -Харків, 5 місце — Кривий Ріг, 6 місце -збірна Херсону, 7 місце -Ужгорож, 8 місце -Киів-2, 9 місце -Хуст, 10 місце -Зиньків, 11 місце -Херсон.

У підсумку змагань нашу Тернівську гандболістку Марію Тутову визнано кращим бомбардиром Чемпіонату України. На її рахунку 154 забитих м’яча! Вітаємо Марію з цим неймовірним результатом!

Команда та тренер висловлюють подяку адміністрації КПНЗ «ДЮСШ «ТЕМП» м. Тернівка» за фінансову підтримку.

Відділ молоді і спорту Тернівської міської ради

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email