Тернівський міський голова Віталій Тарелкін взяв участь у ХVI Українському муніципальному форумі в Одесі 27-29 липня

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» 27-29 липня провела в Одесі ХVI Український муніципальний форум, який є традиційним щорічним майданчиком для діалогу та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем життєдіяльності територіальних громад.

Делегація Дніпропетровського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» була представлена 20 головами міських, селищних та сільських рад Дніпропетровської області – членами АМУ, серед яких і міський голова Тернівки Віталій Тарелкін.

Серед учасників, яких взяло участь понад 500 осіб, були голови громад-членів АМУ, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко відкрив Форум та приймав активну участь у його роботі. На початку третього дня заходу голова Верховної Ради України Дмитро Разумков звернувся до учасників Форуму з пропозицією побудувати партнерські відносини між центральними органами влади та органами місцевого самоврядування, а також прийняв участь в обговоренні з головами громад проблемних питань місцевого самоврядування.

Закордонними гостями Форуму стали: Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email