Дипломи кваліфікованого спеціаліста і атестати про середню освіту: тернівські ліцеїсти відсвяткували закінчення навчання

29 червня в «Тернівському професійному гірничому ліцеї» відбувся захист дипломних робіт групи 5-18, які навчалися за професією «Кухар.Продавець продовольчих товарів».

А вже тридцятого червня, святково одягнені хлопці та дівчата разом зі своєю наставницею, майстром групи Фарафоновою Світланою Анатоліївною зібралися в актовій залі, аби відсвяткувати закінчення навчання й отримати свої дипломи кваліфікованого спеціаліста і атестати про середню освіту.

За традицією в цей день їх провели директор ліцею Олександр Сайфієв та заступник директора з навчальної частини Муштатова Надія Миколаївна. В адресу випускників пролунали привітання та напутні слова. Із завершенням навчання випускників привітав директор Тернівського професійного гірничого ліцею Олександр Сайфієв. Він побажав, аби їхній життєвий шлях не був тернистим і щоб у житті їм траплялися лише хороші люди.

Також Олександр Сайфієв звернувся до батьків майбутніх абітурієнтів, які прагнуть здобути професійно-технічну освіту, вступати до Тернівського професійного гірничого ліцею.

Розпочався випускний вечір концертною програмою. Ведучі свята зазначили, що в навчальному закладі учні здобувають не тільки майбутню професію, а й проводять кращі роки юності. Цього дня випускники співали, танцювали та читали вірші, а також дякували наставникам та батькам за підтримку впродовж навчання.

Далі настала хвилююча мить: вручення атестатів та дипломів. До речі, випускниці Корнійчук Сніжана та Юлія Цокур отримали дипломи із відзнакою.

Учням, учасникам профсоюзної організації, буливручені пам’ятні призи.

Завершився вечір прощальною піснею про ліцей, яку заспівала колишня випускниця, а нині майстер виробничого навчання та наставниця випускників Світлана Фарафонова разом зі своїми учнями.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email