Учні ЗЗСО №5 представляють Тернівку на обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл «Джура»

На Дніпропетровщині стартувала військово-патріотична гра «Сокіл «Джура». До обласного етапу долучилися майже півтори сотні дітей з різних куточків регіону. Цьогоріч Тернівку представили вихованці ЗЗСО №5 — Рій «Сапсан». У складі команди 8 тернівчан (6 хлопців та 2 дівчини) старшої вікової категорії, тобто учні 9-10 класів. Загалом 16 роїв.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») — це своєрідна форма позакласної роботи з військово-патріотичного і морально-етичного виховання учнів. Сама гра відрізняється від інших, у першу чергу, спортивних, тим, що спрямована не на змагання, а на творчу співпрацю з дітьми та молоддю. На Дніпропетровщині джури змагаються з 2004 року. За цей час у грі взяли участь понад 12 тисяч дітей.

«Карантин й пандемія, безумовно, внесли свої корективи. Конкурс «Рятівник» цьогоріч переведений до онлайну, кількість днів зменшено до шести й трохи менше, у зв’язку із пандемією, в нас роїв — їх буде 16. Однак якість проведення гри лишається на високому рівні. Наші учасники долучаться до стрільбищ на військовому полігоні, розбиратимуть автомати, запланований в нас лазертаг, участь у різноманітних конкурсах військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування. Джурівці з нетерпінням чекають початку», — розповіла Тетяна Панченко, заступниця директору Центру позашкільної освіти Дніпропетровської обласної ради.

Гра триватиме 5 днів. Учасники житимуть у наметовому таборі. На них чекає чимало випробувань.Серед конкурсів – стройова підготовка, смуга перешкод, ватра, стрільба, розбір та збір зброї. А ще – змагання на найкращу козацьку страву.

«Переможців визначатимуть після кожного конкурсу. Фіналісти отримають грамоти, подяки та цінні призи. 22 червня на базі центру «Перлина Придніпров’я» в селі Орлівщина Новомосковського району відбудеться загальне підведення підсумків «Джури-2021», — зазначила заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Слідкувати за перебігом гри та вболівати за тернівчан, ви маєте змогу на сторінках Комунального закладу позашкільної освіти «ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» у соцмережах фейсбук та інстаргам.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email