В Тернівці відбувся футбольний турнір поколінь

На стадіоні «Тернівського професійного гірничого ліцею», за ініціативи директора професійно-технічного закладу Олександра Сайфієва, відбувся «матч поколінь» між командами ветеранів футболу м. Тернівка та ФК ДЮСШ «Темп». Турнір присвятили участі юних тернівських футболістів у Вищій лізі Чемпіонату Дніпропетровської області з футболу, де команда ФК ДЮСШ «Темп» посіла друге місце.

«Наша команда подолала великий шлях для того, щоби виграти ці медалі. Були і перемоги, були і поразки, були і нічиї. Сезоном дуже задоволені! Радіємо і прогресу хлопців! Для нас дуже важливо, що наші футболісти вже в юному віці, а він, на мій погляд, ключовий взагалі у формуванні особистості людини, залишаються в спорті. Я завжди кажу, що для нас призові місця не є ключовими, для нас важливо, аби діти вдосконалювали себе», — розповів тренер ФК ДЮСШ «Темп» Олексій Зорін.

Турнір пройшов в дружній атмосфері. Багато задоволення отримали як дорослі, так і діти. Перемогла в цьому матчі молодість з рахунком 4:1.

«Незважаючи на свій вік, ветерани футболу є прикладом для всіх нас! Бо в такому поважному віці вони продовжують виходити на поле та грають у футбол. Велика вдячність їм за досвід!», — додав Олексій Зорін.

«Вже більше 10 років на базі «ТПГЛ» існує команда ветеранів футболу м. Тернівка, — розповідає директор «Тернівського професійного гірничого ліцею Олександр Сайфієв, — Вирішили влаштувати цей турнір, аби якось привітати наших маленьких мешканців міста після того, як дізнались про їх перемогу і з задоволенням провели сьогоднішній час. Ми прагнули досягти взаємозв’язку між поколіннями і це нам дійсно вдалося!».

По завршенню матчу відбулась церемонія нагородження від імені Федерації футболу Дніпропетровської області. Хлопці отримали заслужені нагороди, грамоти, медалі, а деяких з них було визнано кращими гравцями 2021.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email