Вперше в Тернівці пройшов Кубок Дніпропетровської області з акробатичного рок-н-ролу

5 червня 2021 року, вперше в Тернівці, на базі ЦД «Шахтар» пройшли змагання — Кубок Дніпропетровської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. Організаторами заходу виступив тернівський клуб акробатичного рок-н-ролу «НІКА» під керівництвом Ольги Глушакової. Всього в змаганнях взяли участь близько ста спортсменів з Павлограду СК «Енерджайзер» та СК «Восторг», м. Новомосковськ — СК «Альбатрос», ну і звичайно ж організатори турніру — м.Тернівка, клуб акробатичного рок-н-ролу «НІКА».

«Хочеться сказати величезне спасибі за допомогу в організації та проведенні змагань на належному рівні: начальнику відділу культури м.Тернівка, в особі Підгорної Олени Іванівни; ЦД «Шахтар» та всій його команді, звичайно ж директору закладу — Наталії Осмятченко і чудовому звукооператору Єлизаветі; Відділу Молоді і спорту — Олені Приходько і Зубер Людмилі; незамінному судді інформатору — Дмитру Баранову. Окрема, величезна подяка батькам «Ніковців», які допомагали в оформленні, всіх організаційних питаннях, а так само були незамінні на турнірі! І звичайно ж нашим спортсменам, які допомагали під час проведення турніру. СПАСИБІ ВЕЛИКЕ ВСІМ !!! Без вас всіх, у нас би нічого не вийшло!«, — поділилась своїми враженнями від проведених змагань на своїй сторінці в соціальній мережі організаторка турніру Ольга Глушакова.

Всі учасники змагань отримали чимало вражень та задоволення від турніру, а також були нагороджені медалями, кубками і подарунками.  

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email