З 1 червня на Дніпропетровщині розпочалася операція «МАК»

Практичний етап оперативно-профілактичних заходів триватиме чотири місяці, до 23 вересня 2021 року. Його метою є виявлення і знищення нелегальних посівів конопель і маку, перекриття каналів надходження наркотиків до нашого регіону. 

Про це розповів заступник начальника відділу управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області ДБН НП України Владислав Мозговий.

Під час операції «Мак» поліцейські вживатимуть заходи для виявлення та знищення незаконних посівів конопель та маку, притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності всіх причетних до вирощування нарковмісних рослин. Відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України за вирощування конопель та маку передбачена відповідальність від штрафу та позбавлення волі строком до 7 років.

«За результатами минулого року поліцейські вилучили з незаконного обігу понад 20 тис. рослин конопель та майже 2 тис. рослин снодійного маку. За незаконні посіви нарковмісних рослин, згідно ст. 310 Кримінального кодексу України, повідомлено про підозру 79 правопорушникам», — повідомив Владислав Мозговий.

Шановні громадяни! У разі виявлення нелегальних посівів нарковмісних рослин звертайтесь до поліції за телефоном «102», або безпосередньо до управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області. Не будьте байдужими.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області
 © Офіційний сайт Національної поліції: https://dp.npu.gov.ua/news/Informacziya/z-1-chervnya-na-dnipropetrovshhini-rozpochalasya-operacziya-mak/

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email