Дія. Бізнес: цьогоріч майже 4,4 тис підприємців Дніпропетровщини оформили ФОП онлайн

У 2021-му майже 4,4 тис підприємців Дніпропетровщини оформили ФОП онлайн. Загалом минулоріч через портал Дія відкрили власну справу 50% українських бізнесменів. Про це розповів Президент Володимир Зеленський під час форуму «Україна 30. Цифровізація».

«Ми вже зробили digital-революцію. Раніше 50 довідок в чергах, зараз – 3-4 кліки в смартфоні. Раніше тижні і місяці, зараз – 10-20 хвилин, щоб відкрити ФОП і ТОВ у режимі онлайн. Якщо минулого року бізнес через інтернет відкривали лише 5% підприємців України, то зараз це 50%. Це дуже круто», – сказав Володимир Зеленський.

Стати фізичною особою-підприємцем можна за 10 хвилин. Потрібно авторизуватися на порталі та заповнити онлайн-форму. Термін реєстрації – 2 дні. Свідоцтво заявник отримає в електронному вигляді. Послуга – безкоштовна.

«Підтримуємо впровадження е-сервісів на Дніпропетровщині. У сфері надання електронних послуг підприємцям область – одна з найактивніших. У 2021-му вже 4386 мешканців регіону оформили ФОП онлайн. Тільки за квітень надійшла понад тисяча заяв», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван  Начовний.
Всеукраїнський форум «Україна 30. Цифровізація» проходитиме 3 дні. Говоритимуть про цифрову грамотність та е-освіту, нові послуги для водіїв та забудовників, найважливіші проєкти цифрової трансформації.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email