196 млн грн компенсації від держави отримали жителі Дніпропетровщини на особові рахунки в YASNO

Через встановлення фіксованої ціни на електроенергію, у І кварталі 2021 року компенсація від держави щомісячно надавалась жителям з електроопаленням та багатодітним сім’ям. На Дніпропетровщині її отримувачами стали 110 тис. клієнтів енергопостачальника YASNO, яким за три місяці на особові рахунки надійшло 196 млн грн.   

Відповідно до постанови Кабміну споживачі з електроопаленням та багатодітні сім’ї отримували компенсацію вартості електроенергії за фіксованою ціною 1,68 грн/кВт∙год та зниженим тарифом 0,9 грн/кВт∙год у січні, лютому та березні 2021 року. Починаючи з квітня така компенсація не передбачена. Таким чином, у платіжках за березень сума до сплати востаннє зменшується на розмір компенсації. 

Крім паперового рахунку клієнти YASNO, що не мають субсидії, можуть побачити зарахування компенсації в Особистому кабінеті у блоці «Довідник абонента». Нагадаємо, субсидіантам компенсація надається у монетизованій формі, тому вона не відображається в Особистому кабінеті та платіжках цих споживачів.

«У квітні через коливання температур жителі ще можуть використовувати електроопалення. Враховуючи, що період надання компенсації закінчився, дуже важливо застосовувати енергоощадний підхід. Піклуючись про клієнтів, торік ми запустили проект «YASNO_як заощаджувати». Ми зібрали на нашому сайті дієві поради, казки для дітей та анімаційні ролики, які допоможуть зменшити витрати на комунальні послуги та зберегти комфорт. Щоб досягти ще більшої економії, радимо використовувати енергоефективні прилади. З двозонним лічильником сплачувати за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00, можна вдвічі менше. Отримати такий лічильник можна у складі енергоефективного набору з програмованою розеткою та LED-лампами», — сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email