Півсотні молодих стажерів почали «працювати» в ДніпроОДА

У Дніпропетровській ОДА стартувало стажування молоді за програмою «Державники». До нього долучилися півсотні студентів, старшокласників та активістів регіону. Попереду – місяць знайомства з роботою облдержадміністрації. Всі заняття – онлайн. Про це повідомив заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Владислав Яцук.

«Щороку в нас стажуються до 10 молодих людей. Завдяки онлайн-формату змогли значно розширити кількість учасників, – розповів Владислав Яцук. – Загалом цьогоріч отримали понад 200 заяв від охочих взяти участь у програмі «Державники». Серед них обрали 50 кандидатур. Це переважно студенти вишів».

На стажерів чекають тренінги та дискусії. Вони працюватимуть у групах – виконуватимуть різні завдання. Приміром, готуватимуть разом презентації. Все – у форматі онлайн, підкреслив Владислав Яцук.

«Дуже радий, що мене обрали і дали можливість пройти стажування. Я вже працював у Молодіжній раді Дніпра при міськраді. Цікаво ознайомитися і з роботою облдержадміністрації. Сподіваюся, у майбутньому працюватиму тут», – поділився стажер, студент «Дніпровської політехніки» Владислав Лісовенко.

На стажуванні хлопці та дівчата дізнаються, чим відрізняється робота ОДА від інших органів влади і як вони взаємодіють. Що таке «контролі» і як їх виконувати. Спробують писати інструкції та розпорядження. Працювати зі зверненнями та запитами.

«Найактивнішим «державникам», які добре зарекомендують себе, запропонуємо більш поглиблене стажування. Його можна буде пройти в офлайн-режимі. Наприклад, в управлінні молоді та спорту або інших підрозділах ДніпроОДА», – сказав Владислав Яцук.

Стажування триватиме до кінця квітня. Після – учасники отримають сертифікати.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email