На Дніпропетровщині будують 16 нових амбулаторій

«Сучасні та комфортні медичні заклади з’являться у селах та селищах області. Там, де люди ніколи не мали змоги отримати якісну медичну допомогу. Аби пройти консультацію у лікаря або здати аналізи, доводилося їхати у великі міста. І багато хто у віддалених селах не міг цього зробити», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

На розвиток медицини у сільській місцевості у 2021 році обласна рада виділила більше 73 млн грн. 11 амбулаторій будуть облаштовані і житлом для лікарів, які там працюватимуть. Такі медзаклади збудують у: с. Богданівка Павлоградського району, с. Глеюватка Криворізького району, селище Девлалове Софіївського району, с.Веселе та с. Іванівка Межівського району, с. Чистопіль і с. Чкалове Нікопольського району, с. Коломійці Покровськог району, с. Слов’янка Межівського району, с.Миколаївка Софіївського району, с. Чумаки Дніпровського району.

Без житла для лікарів нові амбулаторії з’являться у: с.Могилів та с. Китайгород Царичанського району, смт.Курилівка та с. Хутірське Петриківського району, смт. Томаківка Томаківського району.

Додатково майже 25 млн виділено на реконструкція гуртожитку під амбулаторію у с.Червоне Криворізького району та капітальний ремонт амбулаторії в с. Сурсько-Литовське Дніпровського району.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email