YASNO запрошує на перегляд знакових футбольних турнірів

Через два місяці стартує сезон масштабних футбольних подій: наприкінці травня відбудуться фінали Ліги Європи та Ліги Чемпіонів, а у червні та липні триватиме Чемпіонат Європи. Щоб переглядати трансляції матчів на телеекрані у високій якості без підключення до інтернету, YASNO пропонує приєднатися до супутникового телебачення Xtra TV.

Супутникове телебачення Xtra TV дозволяє переглядати улюблені телеканали та спортивні трансляції у будь-якій точці країни. Його можна встановити вдома або на дачі, де з’єднання з інтернетом повільне і дивитись онлайн фільми та передачі у високій якості неможливо. Крім цього, Xtra TV пропонує одночасний перегляд паралельних футбольних матчів та турнірів, які не увійшли до прямого ефіру телеканалів.

Для підключення Xtra TV потрібен тільки супутниковий приймач. Його разом з 3-місячною підпискою на понад 120 цифрових телеканалів можна замовити у YASNO за спеціальною ціною. Активація проста і займає лише кілька хвилин.

«Ми розуміємо, як важливо бути на одній хвилі з клієнтом. Тому, крім енергоефективних продуктів та послуг, на сайті YASNO можна знайти entertainment рішення, які зроблять цікавішим дозвілля всієї родини. Кожен зможе підібрати для себе те, що йому до вподоби: дитячі телеканали, телеканали з щогодинними випусками новин та аналітичними ток-шоу, футбольні трансляції», — сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email