На порталі «Дія» ФОП можна оформити за 10 хвилин

Нині оформити ФОП за 10 хвилин – реальність. Все – завдяки порталу «Дія». На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський на всеукраїнському форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

Держава і бізнес мають працювати в команді. У них спільний інтерес – успішна та заможня країна, підкресливВолодимир Зеленський.  

«Розвиток малого і середнього бізнесу – пріоритет для держави. Ще два роки тому можливість відкрити ФОП за 10 хвилин в Інтернеті здавалося фантастикою. Відкрити без черг, без купи паперових довідок. Сьогодні завдяки порталу «Дія» – це реальність», – сказав Глава держави.

Стати фізичною особою підприємцем можна просто онлайн. 10 хвилин – на оформлення заяви. Ще два дні – на реєстрацію. Свідоцтво ФОПівця заявник отримує в електронному вигляді. Послуга безкоштовна.

«На порталі «Дія» можна знайти і відповіді на часті запитання. А ще там багато підказок та роз’яснень для охочих стати підприємцями», – зазначила начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.  

Всеукраїнський форум «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» проходить у Києві. Експерти обговорюють, як налагодити діалог малого та середнього бізнесу з державою. Онлайн-трансляція – тут.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email