Які послуги можуть отримати підприємці Дніпропетровщини на порталі «Дія. Бізнес»

Зареєструвати бізнес, перейти на спрощену систему оподаткування, отримати консультації та пройти навчання. Усе це можна зробити онлайн на порталі «Дія. Бізнес». Нині фахівці розробляють нові послуги для підприємців. Зокрема – готують проєкт автоматичної реєстрації ФОПів. Про це стало відомо під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

 «Велика кількість бізнесів закривається впродовж першого року. Часто це пов’язано не з помилками, а зі складністю комунікувати з державою. «Дія. Бізнес» – це консультативна платформа. Там люди можуть отримати корисну інформацію – від готових бізнес-ідей до шаблонів документів та довідників», – сказав керівник проєкту «Дія» Мстислав Банік.

На порталі «Дія. Бізнес» можна відкрити ФОП чи ТОВ, отримати безкоштовні консультації від експертів. Знайти партнерів, дізнатися про актуальні можливості розвитку та фінансові програми для бізнесу. А ще – пройти безкоштовне навчання в онлайн-школі для підприємців.

«Портал корисний для тих, хто тільки планує розпочати власну справу та для досвідчених підприємців. Там зібрана інформація, яка допоможе створити та масштабувати бізнес», – сказала начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.  

Особисті кабінети на порталі вже створили 14 тис українців.

Форум із серії «Україна 30» триватиме три дні. Експерти обговорять, як налагодити діалог малого та середнього бізнесу з державою.

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписатися:

RSS
Follow by Email