Тернівські дзюдоїсти стали призерами «Дніпровської міської дитячої ліги»

13 березня 2021року у місті Дніпро відбувся Чемпіонат з боротьби дзюдо «Дніпровська міська дитяча ліга» серед юнаків 2010р.н. та дівчат 2010-2012р.н. В змаганнях приймали участь юні борці з Дніпра, Запоріжжя, Новомосковська, Марганцю,Синельникове, Нікополя, Павлограда та міста Тернівка. Загальна кількість учасників 223 спортсмена.

Місто Тернівку на цих змаганнях представляли 8 вихованців спортивного клубу «Алмаз», що займаються при Центрі дитячої творчості. До команди м.Тернівка увійшли шість юнаків та дві дівчини: Чугунов Олександр, Буряк Богдан, Нікотіна Аліна, Третьякова Поліна, Зінов′єв Євгеній, Кулішов Сергій, Старков Микита, Должиков Артем.

Призерами змагань стали: Буряк Богдан (34 кг) – 3 місце, Зінов′єв Євгеній (42 кг) – 2 місце,Третьякова Поліна (40 кг) – 3 місце. Кожен вихованець СК «Алмаз» зробив свій внесок до перемоги команди. Кращу техніку та бажання перемогти продемонстрували на татамі Зінов′єв Євгеній та Буряк Богдан.

«Бажаю своїм вихованцям, які приймали участь у змаганнях, наполегливої праці під час тренувань для подальших перемог. Висловлюю подяку директору ЦДТ м.Тернівка Мосуновій Н.Г., відділу молоді і спорту за підтримку юних спортсменів та надану можливість підготуватись до участі у змаганнях. Перевізнику Бабіну А.С. за якісно виконані послуги по перевезенню спортсменів!», — поділився керівник СК «Алмаз» Яковлев Ю.М.

Джерело: Центр Дитячої Творчості м. Тернівка

Please follow and like us:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

*

code

Підписатися:

RSS
Follow by Email